Celodenní výlet II. oddělení do Bozkovských jeskyní

V pátek 14. června jsme se vůbec neučili a raději na výlet vyrazili. Svezli jsme se vlakem do Navarova a odtud pak šlapali Palackého stezkou do Jesenného. Cesta kolem Kamenice byla nejen dobrodružná, ale bylo tady na co se dívat a zároveň příjemný vzduch a chládek. Zato při posledním stoupání k jeskyním jsme se pořádně zapotili. Vychladli jsme až v podzemí při prohlídce jeskyní a potom konečně ke stánkům vyrazili =O)…Před cestou na vlak jsme si ještě zazávodili, dojedli zásoby od maminek a pak už (byť zase se zpožděním) za rodiči vyrazili.

A pro vzpomínku ještě loňský výlet na Malou Skálu =O)…

To jsme byli sice o rok mladší, ale taky nám to výborně šlapalo! A taky nám moc šmakovalo. Jen ta jízda vlakem nazpátek se moc (vlastně vůbec) nepovedla… Díky chápajícím a obětavým rodičům jsme se ale nakonec všichni v pořádku do Jablonce vrátili =O)!