Filmový večer a přespání ve škole.

Filmový večer a přespání ve škole, které pro nás připravila třídní paní Kabelová s paní Riegrovou. Sraz byl před školou v 18:00. Přišli jsme do třídy a upravili si místo na spaní. Nachystali jsme se do Penny, někdo si koupil zmrzku a někdo zase pizzu. Kolem 20:00 jsme se koukali na film. Ten jsme nedokoukali celý, ale nacvičili jsme si taneček. Pak nastalo to, na co jsme se těšili ze všeho nejvíc, šli jsme do lesa. V lese jsme měli udělat pantomimu o něčem, co jsme se učili v literatuře. Potom jsme se s paní učitelkou vydali do lesa bez baterek, jenom ti odvážní. Vrátili jsme se do školy a měli jsme chvíli pauzu. Pak nám paní učitelka přečetla strašidelný příběh. V 0:30 jsme šli spát. Ráno jsem skoro celá třída probudila v 6:00. Dali jsme si rozcvičku, zopakovali taneček, uklidili jsme učebnu a rozloučili jsme se před školou. Spaní ve škole bylo super, určitě 6. třída by si to chtěla zopakovat.

Dominika Bérešová