Florbalový turnaj – finále Mocca cupu v Liberci

V pátek 12. ledna jsme vyrazili na 1. ročník finálového turnaje ve florbale Mocca Cup Kids. Turnaj se konal v Liberci na ZŠ Dobiášova a mezi sebou se utkalo 8 nejlepších týmů z  Jablonce a Liberce. Systém hracích kol byl stejný jako minule, 2 skupiny po 4 týmech, každý s každým ve skupině, z nichž do boje o medaile mohly postoupit první dva týmy.

První zápas se podařil vyhrát, ale v těch dalších nám vítězství uniklo vždy jen o kousek. Hra byla velice rychlá a každá naše chybka byla hned potrestána. Přesto kluci makali ze všech sil. Ostré souboje o míček, hodně střel na branku, ale tentokrát nám chybělo trochu toho sportovního štěstí. Velice dobře odchytal Michal Český, který se v brance pořád zlepšuje.Ve skupině jsme skončili třetí a pak hráli o umístění o 5. až 6. místo, které jsme nakonec i získali. Poprvé jsme i tady odzkoušeli nové dresy, které nám konečně sedly jak velikostí tak i barevným provedením. Celkově jsme byli se svoji hrou spokojeni, nabrali spoustu zkušeností a zjistili co do dalších turnajů více natrénovat.

Děkujeme a těšíme se na příště!