Lyžařské dny 2017

Od středy 11. ledna do úterý 17. ledna probíhaly lyžařské dny pro žáky 7., 8. a 9. ročníku.

První den jsme byli na Severáku, kde jsme se všichni rozjížděli a říkali si správnou techniku jízdy. Po ukázce jsme jezdili za sebou jako káčátka. Druhý den jsme byli na Malinovce. Třetí den jsme byli na Špičáku, kde to bylo sice trochu prudší, ale mohli jsme si užít lanovku a delší svahy. V pondělí jsme byli opět na Malinovce, kde nás překvapilo hodně prašanu. Ze začátku jsme byli opatrní, ale pak už jsme se rozjezdili a užívali. Poslední den na Severáku se konaly závody, kterých se zúčastnili úplně všichni. Vytyčenou trať jsme projeli třikrát a nejlepší čas rozhodnul. Počasí se celkem povedlo, obzvláště poslední den na Severáku. Pokaždé jsme poznávali jiný sníh a terén a podle toho jsme podřizovali i techniku jízdy, což bylo dobré si vyzkoušet. Užili jsme si to a těšíme se zase za rok!

Děkujeme organizátorů akce, panu učiteli Kulhánkovi, paní učitelce Koudelkové, Matoušové a Neubauerové.

Natálie Kozáková a Míša Kejšarová, VIII. třída

https://www.youtube.com/watch?v=A4m6iHX_yPc&feature=youtu.be

Za video děkujeme Kateřině Nachtneblové.
Za fotografie děkujeme panu učiteli Kulhánkovi, Kateřině Nachtneblové a Natálii Kozákové. Více fotografií zde.