Preventivní programy Hubertka 2017

V průběhu týdne se na chatě Hubertka v Jizerských horách postupně vystřídaly všechny třídy druhého stupně. Cílem bylo poznat se navzájem v jiných situacích, než je běžné ve třídě a více poznat kolektiv.

Začátek října nebyl zrovna přívětivý, co se počasí týká a je velkým štěstím, že jsme vůbec nemuseli pořád bojovat s deštěm. Naopak, venkovní aktivity nakonec proběhly téměř vždy mezi přeháňkami a uvnitř bylo útulno. O naše pohodlí a program v chatě se starala především paní Lenka Riegerová a o venkovní aktivity se společně s třídními staral pan Martin Gembec. V průběhu akce si žáci vyzkoušeli šifry, práci s mapou, zažili příběh nešťastného pana Hermanna, prožívali společné teambuildingové aktivity a pracovali v terénu. Večer patřil ohni, souhrnu aktivit a večerní procházce se světly i bez nich. Do toho si zvládali uvařit i postarat se o nádobí a úklid. Na závěr se dozvěděli něco o svojí třídě. Nezbývá než věřit, že akce byla pro třídy zábavou i přínosem do budoucích společných aktivit.

Níže je výběr fotografií, další jsou na stránkách tříd.