Školní výlet osmé třídy

23. června 2017 jsme si všichni, kromě Kuby Jaroše a Rasti Stančíka užili výlet do naší oblíbené lokality v okolí Josefova dolu. Dojeli jsme tam vlakem a turistickým tempem jsme došli na Protrženou přehradu. Kromě technické památky nás čekalo překvapení v kiosku. V době nepřítomnosti obsluhy bylo připraveno základní občerstvení – a kasička. Každý si vybral, na co měl chuť a peníze hodil do kasičky. Samozřejmě byly teorie, jak to všechno ukrást, ale tento obchod je založen na důvěře.

Následovalo „drancování vietnamské říše“ v městečku, odpočinek na dětském hřišti a výstup diretissimou na chalupu paní učitelky Neubauerové. Tady jsme si udělali ohýnek, opekli buřty, vyzkoušeli golf a otužilci vlezli i do bazénu. A jako zlatý hřeb bylo připraveno horké kakao!

Zpět jsme dojeli vlakem přesně načas. Všichni byli spokojeni!

Věra Neubauerová