Studijní jazykový pobyt v Anglii

Vybraní žáci 2. stupně se v pondělí 12. 10. 2015 vydali na týdenní studijní jazykový pobyt do Velké Británie. Přinášíme aktuální informace..

12. 10. odjezd

Dopoledne se začaly v budově školy kupit haldy kufrů a jiného vybavení a kolem poledne už v chodbě u starého vchodu nebylo téměř k hnutí. Až konečně přijel autobus a začalo stěhování. Výprava vyrazila ve 13 hodin.

13. 10. příjezd do Eastbourne

Podle informací, které k nám dorazily v úterý odpoledne, dorazili žáci i učitelé v pořádku na jih Anglie v úterý odpoledne ve 13:30 SELČ, ale museli se dočasně rozloučit s našimi hodinami a akceptovat, že u nich je teprve 12:30. Výhodou bylo, že cesta jim trvala jakoby o hodinu méně 🙂
Zbytek dne proběhl ve znamení ubytování, odpočinku a diskuzí s přáteli na místě i u nás díky Skypu a podobně. Děkujeme za první zprávy a těšíme se na další zážitky.

eastbourne-jindra

14. 10. 2015

První den pobytu se nesl v duchu nádherného počasí, které umožnilo pořídit nádherné fotografie přírodních scenérií typických pro jižní Anglii. Zprávy z místa hovoří o tom, že si počasí užívají a doufají v jeho pokračování. Podle předpovědí se to bude postupně zatahovat, ale výrazně deštivo se neočekává, až do konce týdne by mělo být spíše pod mrakem s výjimečnou přeháňkou a příjemnými 10 až 13 stupni. Podívejte se také, v jak nádherném prostředí se výprava nachází a jak vypadá škola v Eastbourne.

skola-eastbourne

15. 10. 2015

A ještě dva obrázky z městečka Battle. Všimněte si českých paparazzi 🙂 Dostali jsme vzkaz, že fotí jak Japonci a máme se tedy ještě na co těšit.

battle1

16. 10. 2015

Jsme rádi, pokud vám informace zde uvedené byly k užitku a třeba jste viděli i více, než se vám podařilo získat přímo od dětí. Díky doporučení jedné maminky vám můžeme nabídnout dva zajímavé odkazy, kde je vidět, jak vypadá ubytování v Eastbourne a škola samotná. Je to opravdu nádhera.
Jinak informační embargo dosáhlo maxima a tak jsme se dověděli to nejdůležitější – „je tu dřina“. A tomu se zase dá docela věřit. Ale vážně – podle všeho to musel být báječný anglický týden.