Turnaj ve streetballu

V pondělí 28. května se vybraní žáci vydali na streetballový turnaj do Městské haly v Jablonci n. N. Turnaj patří mezi hojně navštěvované. Letos se zúčastnilo 36 týmu, v nichž hrálo 130 dětí. Celkem jsme si domů přivezli dvě 1. místa a 4. místo.

V kategorii 8. tříd nás reprezentovali kluci ve složení Filip Hvězda, Ondřej Šimon a Zdeněk Blažek. Z pěti týmů ve skupině skončili na 1. místě. Všechny zápasy jasně vyhráli.  Nejčastěji zakončoval pěknými koši Filip Hvězda.

V kategorii 6. tříd hráli Honza Pešat, Antonín Harakaľ, Alex Svoboda a Lukáš Nagy. Skončili na hezkém 4. místě.

V nejmladší kategorii 5. tříd se nejlépe vedlo týmu ve složení Míša Český, Fanda Harakaľ, Matyáš Kohoutek a Ondra Hvězda. Vyhráli všechny zápasy a ani ve finále nedali soupeřům šanci. Bylo z toho zasloužené 1. místo.

Turnajem vládla pohoda a všichni si dobře zahráli. Děkujeme za pěkná umístění.