Vánoční florbalový turnaj

Ve středu 21. prosince se konal vánoční florbalový turnaj pro žáky 3., 4. a 5. tříd. Týmy byly různě namíchané a hrál každý s každým. V napínavých zápasech vládla fajn atmosféra a vše se obešlo bez zranění. Děti měly vtipné názvy týmů a užívaly si toho, co je baví. Bylo vidět, že děti dělají tento sport pro zábavu a ne pro výhru. Samozřejmě výhra byla třešnička na dortu, ale šlo hlavně o to si zahrát. Hrálo se celé dopoledne a myslím, že to bylo pro všechny vyčerpávající.

Děkujeme organizátorům akce, panu učiteli Kulhánkovi, rozhodčímu Kubovi Ježkovi, zapisovateli Honzovi Kleinovi a Veronice České, která pořídila spoustu hezkých obrázků. Těšíme se na další ročník.

No a jak to vlastně dopadlo?

  1. Medojedi
  2. Stěhováci
  3. Rychlošmejdi
  4. Popeláři
  5. Drsňáci
  6. Kapříci
  7. Skřetíci

Individuální ceny:

Nejlepší střelec: František Harakal (20 gólu)

Nejlepší střelkyně: Nela Ševčíková (3 góly + 1 [po rozstřelu])

Objev turnaje: Eliška Ostrá a Marek Uzel