Vánoční florbalový turnaj

V úterý 22. 12. 2015 se uskutečnil první ročník Vánočního florbalového turnaje pro žáky 2. stupně. Přihlásilo se celkem osm týmů, v týmu vždy čtyři hráči, z toho minimálně jedna dívka. Týmy byly rozlosovány do dvou skupin, ve kterých se hrálo každý s každým a do dalších bojů postupovaly první dva týmy ze skupiny. Pak vyřazovacím systémem až do finále. Celkem se odehrálo 16 utkání, během kterých bylo vidět mnoho pěkných útočných a brankářských akcí. Padlo 73 gólů. Na závěr byly všechny týmy odměněny a uděleny ceny. Hráči a hráčky si zaslouží pochvalu za sportovní chování, fair play a pomoc při organizaci.

VÝSLEDKY:
1. Peťuláci Sněhuláci (Kolář, Myška, Matějíček, Douděrová)
2. Papalelu (Daněk, Suchánek P., Halbychová, Nováková)
3. Liga nejlepších (Šimek, Jaroš, Šťastný, Kozáková)
4. Šmoulové (Blažek, Vele, Hvězda, Kalousová)
5. Rasta Dragons (Vízek, Suchánek S., Stančík R., Hlubučková)
6. Averse (Kašpar, Kopka, Vanzl, Kroupová)
7. Želvinky (Kleinová, Vietzová, Kučerová, Smetanová)
8. Krátkovlasí (Křemenák, Kroupa, Stančík M., Salabová)