Závěrečné vystoupení „O krok dál“

26. června 2017 ožila tělocvična dopoledním vystoupením všech tříd a letos poprvé i podvečerním představením pro veřejnost, které jsme nazvali O KROK DÁL. S vybranými fotografiemi a videosestřihem jste se už mohli setkat v samostatném článku.

Dnes se ještě ohlížíme za představením výběrem dalších fotografií, které laskavě poskytl pan Antonín Podlipný a brzy zde najdete také odkazy na celá videa z vystoupení.

Kromě scének z angličtiny a tělocviku jsme mohli vidět z naší třídy Honzu Kleina ve dvojici s Jakubem Šimkem, když zazpívali a zahráli na kytaru. Lucka Kroupová zatančila discodance a to sama a také si pozvala své svěřenkyně.  Moderování se perfektně zhostila Dorka Šedivá a spolu s ní Kuba Ježek. Dívky pak společně s Pavlem Daňkem zatančily příběh plný lásky i zklamání a na závěr proběhlo šerpování a rozlučkový tanec.