Základní škola Rýnovice v Jablonci nad Nisou se zavazuje zpřístupnění své webové stránky (www.zsrynovice.cz) v souladu se zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změnách některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů, které provádějí směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/2102.

Web je vytvořen pomocí redakčního systému WordPress a dodržuje syntaktickou a sémantickou správnost. Web je možné užívat na různých výstupních zařízení (například: počítač, notebook, mobilní telefon, tablet a další). Velikost písma je dána v relativních jednotkách, a proto je možné bez problému zvětšovat nebo zmenšovat písmo dle libosti návštěvníka.

Na webu se nachází stažitelný obsah – jedná se zejména o dokumenty. Ty jsou na web nahrávány ve formátech PDF, DOC, DOCX, XLS, XLSX. Pro správné zobrazení těchto dokumentů je zapotřebí mít v počítači nainstalovaný vhodný doplněk.

V případě jakýchkoliv problému s přístupností či funkcionalitou webu kontaktujte prosím správce webu na adrese: jezek.jakub@outlook.cz.