Soutěž Technikiáda – Liberecký kraj

Vyhlašovatel soutěže: W&Art, z.s., Na poříčí 1041/12, 110 00 Praha 1, IČ: 227 60 997, www.technikiada.cz
Soutěž se koná pod záštitou Martina Půty, hejtmana Libereckého kraje a RNDr. Jiřího Čeřovského, náměstka hejtmana Libereckého kraje, řídícího resort školství, mládeže, tělovýchovy, sportu a zaměstnanosti.

Projekt je realizován za podpory Libereckého kraje.

Termín soutěže Technikiáda – Liberecký kraj: 1. 6. 2024 – 31. 8. 2024, hlavní aktivity budou probíhat v průběhu prázdnin

Vyhlášení a ocenění nejaktivnější účastníků: 9/2024 (termín bude upřesněn)

Podrobnosti k soutěži a dále aktivity, do kterých se budou moci žáci zapojit v Libereckém kraji najdou žáci a jejich rodiče na těchto webových stránkách pro Liberecký kraj, kde budou postuně přibývat nové aktivity a výzvy pro žáky:

Nejaktivnější žáci budou oceněny v rámci Libereckého kraje, ale všichni žáci budou odměněny za aktivity herními body TECHcoiny, které mohou směnit za zajímavé ceny v našem krámku na webových stránkách www.technikiada.cz .